مجوز گروه

mojavez

 

با سلام
احتراما با عنایت به موافقت شماره ۱/۱۵۰۰ – ۲۹/۴/۹۳ هیئت کوهنوردی شهرستان مشهد و بررسی و تائید مسئول کارگروه امور شهرستان ها و باشگاه های هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان ، به آن گروه به مدیریت خانم زهرا محسنی اجازه داده میشود که ازتاریخ ۱/۵/۹۳ لغایت ۱/۵/۹۴ به مدت یکسال با توجه به آئین نامه ها و دستور العملهای صادره وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ج .ا.ا زیر نظر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی آن شهرستان فعالیت نماید.
بدیهی است گزارش عملکرد و تقویم ورزشی آن گروه پس از اتمام مدت مقرر مورد بررسی نهایی قرار گرفته و در صورت احراز شرایط لازم و تایید مراتب از طرف هیئت شهرستان متعاقبا نسبت به صدور مجوز فعالیت از طریق فدراسیون محترم کوهنوردی ج . ا . ا اقدام لازم به عمل می آید.
در خاتمه موفقیت آن گروه را در ترویج فرهنگ ورزش کوهنوردی و ارائه خدمات ورزشی به علاقه مندان این رشته ورزشی را از پروردگار متعال با استعانت از ثامن الحجج ، حضرت علی ابن موسی الرضا ( علیه السلام ) مسئلت می نماید.

حسین امانی
رئیس هیئت استان

رونوشت :
۱- فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا جهت استحضار
۲- معاونت محترم ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان جهت استحضار
۳- اداره محترم ورزش و جوانان شهرستا ن مشهد جهت اطلاع و اقدام لازم
۴- هیئت محترم کوهنوردی شهرستان مشهد جهت اطلاع و ابلاغ مراتب به گروه مذکور
۵- مسئول کار گروه امور شهرستان ها و باشگاه های هیئت استان جهت استحضار و اقدام لازم

—————————————————————————————————–

پ. ن۱

با توجه به تصویر بالا این مجوز برای سال دوم و در زمان مسئولیت آقای رشیدیان به عنوان سرپرست هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی تمدید گردید.

_______________________________________________________________

پ.ن۲

با توجه به بخشنامه جدید فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا که در ۱۴ شهریور ماه سال جاری تصویب و به همه هیئت های استانی و شهرستانها نیز ابلاغ گردید؛ ماحصل آن با توجه به مشکلات گذشته، قانونی نبودن تشکلی بنام گروه کوه نوردی شد.

در سال سوم هم اقدامات لازمه جهت گرفتن مجوز فعالیت گروه کوه نوردی بانوان افرا صورت پذیرفت که با توجه به بخشنامه اخیر که مجوز فعالیت قانونی در حیطه کوه پیمایی و … فقط مربوط با باشگاه ها می باشد و عدم حمایت قانون از گروه ها در پی حوادث پیش بینی نشده، این گروه فعالیت کوه نوردی مستقلی نخواهد داشت و تنها تحت نظر باشگاه های مجوز دار به فعالیتهای آموزشی خود ادامه خواهد داد.
به امید روزهای بهتری برای ورزش کوه نوردی کشورمان..